• 1. Parça
Bu icerik telif hakki sikayeti sebebiyle sitemizden kaldirilmistir. Diger iceriklerimize goz atabilirsiniz Anasayfa


Bizim Hikaye 17.Bölüm izle

Nihayetinde Barış önemli sırrı açıklar. Bu konu Filiz ile beraber herkesin etkilenmesine neden olur. Açığa çıkan durumlar kulak arkası edilecek türden değildir.

Özet: Nihayetinde Barış önemli sırrı açıklar. Bu konu Filiz ile beraber herkesin etkilenmesine neden olur. Açığa çıkan durumlar kulak arkası edilecek türden değildir. Filiz sürekli ortada olan yalanlardan etkilenmiş ve azıcık da olsa kendi başına yalnız kalmak istemektedir. Bu arada ise herkes Filiz'in başına bir sıkıntı geldiğini zanneder ve kendisini aramak için arama çalışmalarına başlarlar. Filiz'in içinde bulunduğu durumdan ötürü kendisini sorumlu gören Barış ise kötü bir olay yaşar. Bu olaydan sonra herkes kendisi hakkında endişeye kapılır ve bu durum Filiz'in kırılan duygularının tekrardan ortaya çıkmasına sebebiyet verecektir. Çocuklarına kavuşabilmek için Filiz'in tek bir şansı vardır. Cemil ile hayatını birleştirmek. Ancak bu konu Barış dahil herkesin içine sinmez. Acaba evlilik gerçekleşecekmidir yoksa olan bitenlere karşın Filiz Barış ile barışacakmıdır ? Rahata kavuştuğunu düşünen Fikri ise yeni bir problemle karşı karşıyadır. Bu olay bu zamana kadar yaşadığı en önemli durumdur belkide. Fikri'nin bu durumu atlatması pek kolay olmayacak gibidir. Hikmet ile Rahmet Barış'ın önemli sırrını öğrenmek için çabalarken o sırada Cemil'in kendilerini ne denli kullanıyor olduğunu anlarlar. Acaba bu durumdan dolayı Cemil'e karşı hislerinde değişiklik olacakmıdır ? Muazzez'in vereceği ummadık bir hediye sayesinde kendisine yeni bir arayış edinen Hikmet'in Esra için hissettikleri de değişime uğrar. Sırrına sahip olan Filiz'den olmamak adına herşeyi denemek isteyen Barış adına süre geçmektedir. Aşık olduğu kadını geri alabilmek için yapacağı son hareket acaba nedir ?
Etiketler: Bizim Hikaye 17.Bölüm izle, Bizim Hikaye 17.Bölüm tek parça izle, Bizim Hikaye 17.Bölüm hd izle, Bizim Hikaye 11 ocak, Bizim Hikaye son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap