• 1. Parça

Bahtiyar Ölmez 8.Bölüm izle

Aytekin'in elinden bir şekilde kurtulmayı başaran Bahtiyar'ın yaptığı racon kendisine döner ve bir problem olarak karşısına dikilir. Memduh ile Anıl problemi kendi çaplarında çözmek için uğraşırlar.

Özet: Aytekin'in elinden bir şekilde kurtulmayı başaran Bahtiyar'ın yaptığı racon kendisine döner ve bir problem olarak karşısına dikilir. Memduh ile Anıl problemi kendi çaplarında çözmek için uğraşırlar. Fakat bu durum daha büyük problemlerin yaşanmasına sebebiyet verecektir. Memduh ile Anıl henüz neler olduğunu anlamadan bir anda Fuat'ın elinde görürler kendilerini. Bahtiyar'ı getirmedikleri taktirde canlarından olacaklardır. Öbür tarafta ise Bahtiyar olan bitenlerin bir tezgah olduğunu ve bunu yapanaında Fuat olduğunu Aylin'e kabul ettirir. Aylin eve gelmeyi ister. Fakat o sırada Çağla ile irtibata geçmiş ve önemli bir karara varmıştır. Aylin ile Bahtiyar eve geldiklerinde görecekleri durum karşısında şok olurlar.
Etiketler: Bahtiyar Ölmez 8.Bölüm izle, Bahtiyar Ölmez 8.Bölüm tek parça izle, Bahtiyar Ölmez 8.Bölüm hd izle, Bahtiyar Ölmez 30 aralık, Bahtiyar Ölmez son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap