• 1. Parça

istanbullu Gelin 31.Bölüm izle

Adem'in yaptığı tehdit sonrasında Garip için kendisi adına önemli ve bir o kadar zor bir karar ihtiyacı doğurur. Duyduğu bir haber sonrasında Süreyya hiç düşünemediği bir durumun gerçekleşme ihtimalinin olduğunu anlar.

Özet: Adem'in yaptığı tehdit sonrasında Garip için kendisi adına önemli ve bir o kadar zor bir karar ihtiyacı doğurur. Duyduğu bir haber sonrasında Süreyya hiç düşünemediği bir durumun gerçekleşme ihtimalinin olduğunu anlar. Faruk'un hislerinin ne kadar gerçek çıktığı bir defa daha görülmüş olur. Reyhan'a gelen bir davet kendisinin ömründe korktuğu en büyük şey ile yüzleşmesine sebebiyet verir. Can neticesi baya ağır olabilecek bir yüzleşme yapmak mecburiyetinde kalır. Yeni yıla girilen ilk dakikalarda da bütün dengelerin sarsılmasına neden olabilecek bir gizli kalmış durum hiç ummadık birisi tarafından öğrenilmiş olacaktır.
Etiketler: istanbullu Gelin 31.Bölüm izle, istanbullu Gelin 31.Bölüm tek parça izle, istanbullu Gelin 31.Bölüm hd izle, istanbullu Gelin 29 aralık, istanbullu Gelin son bölüm izle
En Popüler Yorumlar (1)
KIVILCIM demiş ki;Faruk gibi zengin ve kıskanç bir karakter nasıl olur da karısını tanımadığı evlere özel derse gönderir.
30.12.2017 - 20:24
Diğer Yorumlar (2)
zeynep demiş ki;Fragmanda FINAL olacagini bildirdiler bencede $OK degil ZIRA, Esma cadisinin biraz daha frenleyebilirlerdi "kinini " Süreyya ve faruk yas farki degil reyting düsüklügü!!!!!! Bence yegane neden; Esmanin estirdigi TERÖR ve hep ben merkezciligi!!!! Gerci siimdi ASK tazeledigi ve 2. Baharini yasadigindan romantiklesebilir ama Süreyya ya yakalandigi icin (Gariple) hala sinirli
07.01.2018 - 14:25
KIVILCIM demiş ki;Faruk gibi zengin ve kıskanç bir karakter nasıl olur da karısını tanımadığı evlere özel derse gönderir.
30.12.2017 - 20:24
1
Yorum Yap