• 1. Parça

Şevkat Yerimdar 32.Bölüm izle

Mahalle sakinleri yeni yıla girerken geçmişte olan biten hatalarını telafi edip yeni bir sayfa açma düşüncesindedir. Ancak geçmişin ağırlığından kurtulmak isterlerken düşünemeyecekleri türden maceralara doğru yol alırlar.

Özet: Mahalle sakinleri yeni yıla girerken geçmişte olan biten hatalarını telafi edip yeni bir sayfa açma düşüncesindedir. Ancak geçmişin ağırlığından kurtulmak isterlerken düşünemeyecekleri türden maceralara doğru yol alırlar. Cuma açılması mümkün olmayan bir kelepçe icat eder. Bu yeni icadını denek olarak Bozkır ile İsmail'de test edince olaylar kopar. Bu yeni icadın anahtarını Cuma kaybettiğinden dolayı Bozkır ile İsmail bundan sonrasınad yapışık ikizler gibi geçirmek zorundadır. Geçmişiyle bir hesaplaşma içerisine giren mahalle sakinleri bir taraftan yeni yıla girecekleri gün için eğlence hazırlıklarına başlarlar.
Etiketler: Şevkat Yerimdar 32.Bölüm izle, Şevkat Yerimdar 32.Bölüm tek parça izle, Şevkat Yerimdar 32.Bölüm hd izle, Şevkat Yerimdar 29 aralık, Şevkat Yerimdar son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap