• 1. Parça

Payitaht Abdülhamid 31.Bölüm izle

Sultan, elde edilip kurgular dahilinde hazırlanan belgelerden dolayı üzerine soykırım suçu atılmış ve bu yüzden savaş suçlusu yapılmak üzeredir. Öbür tarafta ise Kemalettin'i vurduğu için Hatice Sultan'ın huzuruna çıkarılır.

Özet: Sultan, elde edilip kurgular dahilinde hazırlanan belgelerden dolayı üzerine soykırım suçu atılmış ve bu yüzden savaş suçlusu yapılmak üzeredir. Öbür tarafta ise Kemalettin'i vurduğu için Hatice Sultan'ın huzuruna çıkarılır. Bidar Sultan ise Hatice ile Kemalettin arasındaki beraberliği haber almış ve haremde kıyamet ortamı yaşanırken Mahmud Paşa ortalığın sakinleşmesi için tek çıkar yolu söyler. Hatice'nin bir an önce Vasfi ile evlendirilmesi gerektiğini iletir. Firuze'de parasız kalmış ve kötü bir durumdadır. Bir handa kalmaktadır. Firuze'nin yerini haber alan Abdülkadir kendisinin yanına doğru giderken her ikisi birden başlarına gelebilecek ölümcül bir durumun farkında değildir. İkili acaba sevdalarının cezasını canlarını vererek mi çekecektir ? Kemalettin ise son vakite haber aldığı Hatice ile Vasfi'nin evlenmelerine karşı gelebilecek midir ? Sultan Abdülhamid Parvus'u idam ettirme isteğinin karşısında arkadaşı Tahsin Paşa'nın canı ve bir savaş suçlusu durumuyla suçlanarak mı ödeyecektir ?
Etiketler: Payitaht Abdülhamid 31.Bölüm izle, Payitaht Abdülhamid 31.Bölüm tek parça izle, Payitaht Abdülhamid 31.Bölüm hd izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle
En Popüler Yorumlar (1)
KIVILCIM demiş ki;Hancının kısmetsizliğine bak! İlk gördüğü anda Firuze'yi gözüne kestirdi,bekledi bekledi tam cesaret etti onda da şehzadeye denk geldi.
30.12.2017 - 17:19
Diğer Yorumlar (1)
KIVILCIM demiş ki;Hancının kısmetsizliğine bak! İlk gördüğü anda Firuze'yi gözüne kestirdi,bekledi bekledi tam cesaret etti onda da şehzadeye denk geldi.
30.12.2017 - 17:19
1
Yorum Yap