• 1. Parça

Ufak Tefek Cinayetler 7.Bölüm izle

Artık Merve adına tahta geri oturma zamanı geldi. Mücadele başlıyor. Sarmaşık'ın kadınları isyanın neticesinde bedel ödeyecekler. Merve bu bölümde çok sayıda cephede mücadele ediyor.

Özet: Artık Merve adına tahta geri oturma zamanı geldi. Mücadele başlıyor. Sarmaşık'ın kadınları isyanın neticesinde bedel ödeyecekler. Merve bu bölümde çok sayıda cephede mücadele ediyor. Merve, Pelin'e gücünü kabul ettirmek ve Arzu'yu tekrar kazanmak adına çalışmalara başlıyor. Ama bakalım bu durum o kadar kolay gerçekleşebilecek mi ? Pelin bir kez de olsa gücün tadını almışken acaba geri vites yapacak mı ? Arzu aldatılma durumundan bu zamana kadar haberi olan ve kendisine birşey anlatmayan Merve'yi affedecek mi ? Öbür taraftan Mehmet, Burcu için sarmaşıkta bir ev almak isteyince işler içinden çıkılmaz bir hale geliyor. Merve'nin çözüme kavuşturması gereken en önemli konu'da Oya meselesi. Oya ise karşı koyamadığı bir sevdaya tutulmaya çok yakın bir durumda.
Etiketler: Ufak Tefek Cinayetler 7.Bölüm izle, Ufak Tefek Cinayetler 7.Bölüm tek parça izle, Ufak Tefek Cinayetler 7.Bölüm hd izle, Ufak Tefek Cinayetler 5 aralık, Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap