Fazilet Hanım ve Kızları 25.Bölüm izle

Fazilet, Hasan ile Yağız'ın takibindeyken Sinan ise babasıyla beraber ömründeki görebileceği en zor zamanlardan birisini geçirir. Hazım kötü durumdadır ve endişe duyulacak haldedir.

Özet: Fazilet, Hasan ile Yağız'ın takibindeyken Sinan ise babasıyla beraber ömründeki görebileceği en zor zamanlardan birisini geçirir. Hazım kötü durumdadır ve endişe duyulacak haldedir. Sinan ise babasını doktora götürme konusunda ikna edememektedir. Sinan'ın ısrarı yüzünden olanlar Gökhan'ın Yasemin'e karşı teslimiyet duymasına neden olur. Yasemin'in Hazım hakkında düzenlediği plan gayet yoluna sürerken annelerinden dolayı bir krizin eşiğinde olan Ece ile Hazan'ın tartışması, Yasemin'e hiç düşünemeyeceği türden kapılar açar. Hazan ise kardeşinin kendisine yaptığı tüm tepkilere karşın annesiyle beraber Yasemin'e karşı bir mücadele başlatır. Öbür taraftan kozmetik gecesinin tarihi gelirken Yağız, Sinan ile Hazan çevrelerinde olan tüm problemleri bir süreliğine rafa kaldırıp bu gece için hazırlık yapmaya karar verirler. Hazım'ın kozmetik markası için duyduğu tepkiden dolayı konu ummadıkları şekilde zora girerken Yağız iflas durumu ile karşı karşıya kalır. Sinan ile Hazan, Yağız'ın üstündeki yükü biraz olsun alabilmek adına herşeyi denerken ömürlerindeki en önemli gece Yasemin'in kurduğu tuzaktan dolayı bir skandal geceye döner.
Etiketler: fazilet hanım ve kızları 25.bölüm izle, fazilet hanım dizisi 25.bölüm izle, fazilet hanım 25.bölüm tek parça izle, fazilet hanım ve kızları 25.bölüm hd izle, fazilet hanım ve kızları son bölüm izle
Diğer Yorumlar (1)
Özlem demiş ki;Çok saçmaladı artık dizi.. Keyfi kaçtı bence
04.12.2017 - 12:28
1
Yorum Yap