• 1. Parça

Yeni Gelin 27.Bölüm izle

Kaynanaların yeni geline yapacakları tezgah bu defa büyüktür. Bu ana dek her yapılana göğüs geren Bella bu defa yapılan haksızlık karşısında sessiz kalmaz ve Adana'dan gitmeyi düşünmektedir.

Özet: Kaynanaların yeni geline yapacakları tezgah bu defa büyüktür. Bu ana dek her yapılana göğüs geren Bella bu defa yapılan haksızlık karşısında sessiz kalmaz ve Adana'dan gitmeyi düşünmektedir. Her daim eşinin yanında duran hazar ise bu iftira karşısında sessiz kalmaz ve eşiyle beraber Adana'dan ayrılacaktır. Ancak o Bella'nın yaptığı gibi sessiz sedasız bir şekilde gitmek istememtedir. O konağı annelerinin başına yıkma konusunda kendisinden emindir. Çocuğundan böyle bir tepki gören Asiye ise gurur yapar. Bu durumu diğer eşlere ödetme konusunda kendisinden emindir. Konakta deprem etkisi olur. Konaktakiler çatışmaların arasında kalmıştır adeta. hazar ile Bella herşeyi göze alıp konaktan ayrılacakları sırada Kalender kendilerinin arkasından gider. Kendisinde herşeyi bırakıp ayrılacaktır. Ancak gelen bir acı haber yüzünden karşılarına mani çıkar. Bu arada kaynanaların Bella için yaptıkları oyunda açığa çıktığında Bella suçlamaları atlatmış olur. Ancak Bella'nın temize çıkması kaynanalar için bir leke durumuna dönüşür. Bella ile Hazar konakta kalmış ve eski düzen yeniden yapılmaktadır. Ancak Korkut'un evladıyla görüşmesi Kalender'in bu ana dek yaptığı tüm tavrı sorgulamasına neden olur. Kalender bir yol ayrımının ucundadır.
Etiketler: Yeni Gelin 27.Bölüm izle, Yeni Gelin 27.Bölüm tek parça izle, Yeni Gelin 27.Bölüm hd izle, Yeni Gelin 2 aralık, Yeni Gelin son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap