• 1. Parça

Kalbimdeki Deniz 47.Bölüm izle

Raşel, Mirat'ı kurtarmak adına herşeyi göze alarak hayatını riske atması Mirat ile Yosef'i olduğu kadar Deniz ile Ece'yi de etkisi altına almıştır ve bakıma ihtiyacı olduğu için mecburi bir şekilde eve alırlar.

Özet: Raşel, Mirat'ı kurtarmak adına herşeyi göze alarak hayatını riske atması Mirat ile Yosef'i olduğu kadar Deniz ile Ece'yi de etkisi altına almıştır ve bakıma ihtiyacı olduğu için mecburi bir şekilde eve alırlar. Raşel'in Mirat'ın hayatını kurtarmış birisi olarak hayatlarına giriş yapması bazı duygusal sıkıntıları doğururken Yosef ise anne ile babası adına bir şansın daha mevcut olduğunu düşünmektedir. Mirat kendisine duyduğu sevgiyi her an göstermek için çabalasa da Deniz adına da Raşel'in evde olması kolay bir durum değildir. Duygusal sıkıntılar yaşar. Deniz'in Mirat adına gerçekleştirdiği sürpriz de Raşel'in içinde olan umutlarını köreltir. Yosef ile Mustafa Ece ile Melisa arasında yaşanan kıskançlık durumu şimdilik rafa kalkarken Yosef her geçen gün Ece'ye karşı bağlılığının arttığını farkeder. Alihan'ın açtığı davada duruşma günü gelmiştir ve tanıkların dinlenmesi adına bir süre tanınır. Deniz tadilat içinde olan kadesinin ilk siparişini hazırlamak için çabalarken gelen bir haber yüzünden büyük yıkıma uğrar.
Etiketler: Kalbimdeki Deniz 47.Bölüm izle, Kalbimdeki Deniz 47.Bölüm tek parça izle, Kalbimdeki Deniz 47.Bölüm hd izle, Kalbimdeki Deniz 2 aralık, Kalbimdeki Deniz son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap