• 1. Parça

Payitaht Abdülhamid 27.Bölüm izle

Sultan Abdülhamid, Şehzade Abdülkadir’e canına kast edip tahta göz koymasının hesabını sorar. Üstelik petrol şirketinin karar hisselerini de yabancılara satmıştır!

Özet: Sultan Abdülhamid, Şehzade Abdülkadir’e canına kast edip tahta göz koymasının hesabını sorar. Üstelik petrol şirketinin karar hisselerini de yabancılara satmıştır! Abdülkadir kendini aklamak için Mahmud Efendi'den yardım ister. Öte yandan Marco da, ismini Abdülhamid’e verip kendini deşifre eden Mahmud Efendi'yi öldürmek için harekete geçmiştir. Sultan Abdülhamid yıllar önce hainler tarafından intihar süsü verilerek katledilen amcası Sultan Abdülaziz’in katillerinin bulunması ve yarım kalmış hesabının kapatılması için Murad’ı görevlendirir. Zamanında Abdülaziz’in ölüm emrini vermiş olan Parvus, Sultanı öldüren katili koruma altına alır. Hatice, Kemalettin’e yazdığı aşk mektubunun Bidar Sultan’ın eline geçmesi sonucu intihara teşebbüs etmiştir. Hatice’nin neden canına kıymak istediği haremde merak konusu olurken, mektubu okuyan Bidar Sultan ve Naime Sultan durumu anlayıp adeta şok olurlar. Hatice, aşk mektubunu okuyan Bidar Sultan ve Naime Sultan’a ne cevap verecek? Abdülkadir’in cezası ne olacak? Mahmud Efendi Marco’nun elinde mi yoksa İngilizlerle iş birliği yaptığını öğrenen Abdülhamid’in kurduğu idam sehpasında mı can verecek? Ve Sultan Abdülaziz’in intikamı alınabilecek mi?
Etiketler: Payitaht Abdülhamid 27.Bölüm izle, Payitaht Abdülhamid 27.Bölüm tek parça izle, Payitaht Abdülhamid 27.Bölüm hd izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle
En Popüler Yorumlar (1)
KIVILCIM demiş ki;Kemalettin'in tokat attığı sahne çirkindi.Senaristler Padişah'a elçi, Paşa'ya kadın tokatlattırıyor.
02.12.2017 - 14:07
Diğer Yorumlar (1)
KIVILCIM demiş ki;Kemalettin'in tokat attığı sahne çirkindi.Senaristler Padişah'a elçi, Paşa'ya kadın tokatlattırıyor.
02.12.2017 - 14:07
1
Yorum Yap