• 1. Parça
Bu icerik telif hakki sikayeti sebebiyle sitemizden kaldirilmistir. Diger iceriklerimize goz atabilirsiniz Anasayfa


Bizim Hikaye 12.Bölüm izle

Ailesini bir arada tutmak için çabalayan Filiz yeniden kontrolü kendisinde toplar. Barış ise Filiz'in kendisini affetmesi için uğraşmaktadır. Fakat Filiz kendisini tekrardan hayatına sokmak istememektedir.

Özet: Ailesini bir arada tutmak için çabalayan Filiz yeniden kontrolü kendisinde toplar. Barış ise Filiz'in kendisini affetmesi için uğraşmaktadır. Fakat Filiz kendisini tekrardan hayatına sokmak istememektedir. Beklenmedik bir şekilde Elibol ailesine gelen bir akraba, evin kendisine ait olduğunu söyleyerek herkesi şok eder. Filiz ile kardeşleri dışarda kalma korkusuyla yüzleşeceklerdir. Üniversitede hocalık yapan Erkan ise yapılacak bir matematik yarışması için Rahmet'e bu yarışmaya girmesi için teklifde bulunur. Müjde bu durumdan hoşnut olmazken Rahmet ise bir anda değişik bir dünyaya doğru giriş yapar. Hikmet ise içinde duyduğu Asım hakkındaki şüphelerin üzerine gitmektedir. Asım'ın babası konusunu ortaya çıkarmak adına tüm çareler bir sonuç vermeyecektir. Taki son zamanda düşüneceği bir fikir sayesinde neticeye çok yakın hale gelecektir. Fikri ise Şeyma'da huzurlu ve rahat bir hayat sürerken Tülay'ların evlerinde yaşanacak bir kazadan dolayı hepsi bi anda kahveye giderler. Barış bütün bu olayların dışında olmaya dayanamaz.
Etiketler: Bizim Hikaye 12.Bölüm izle, Bizim Hikaye 12.Bölüm tek parça izle, Bizim Hikaye 12.Bölüm hd izle, Bizim Hikaye 30 kasım, Bizim Hikaye son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap