• 1. Parça

Siyah İnci 10.Bölüm izle

Vural tam Kenan ile Hazal'ı öpüştükleri sırada görecekken Irmak'ın yardım çağrısıyla beraber acele bir şekilde aşağı kata doğru gider. Kenan ile Hazal'da bu sesleri duyarlar.

Özet: Vural tam Kenan ile Hazal'ı öpüştükleri sırada görecekken Irmak'ın yardım çağrısıyla beraber acele bir şekilde aşağı kata doğru gider. Kenan ile Hazal'da bu sesleri duyarlar. Kendileride hemen Irmak'ın odasına giderler. Odaya vardıkları zaman Irmak'ı hareketsiz bir şekilde görürler. Kenan kendisine acil yardım uygular ve Vural'ın da kendisine yardım etmesiyle beraber Irmak hayata tutunur. İkili ilk kez birbirlerine yardım etmiş ve bu sebeple Irmak'ın hayata tutunmasına neden olmuşlardır. Ebru da bu sırada kameraları aklına getirir. Vural ile beraberindekiler kameralara bakarak odaya giriş yapanı bulmak istemektedir. Ebru ise acele davranarak kimsenin kendisini fark etmeden kayıtları bulmak mecburiyetindedir. Ayrıca kolyesinin de boynunda olmadığını anlar. Odada düşürmüştür. Odaya geldiği zaman Hazal'ın kolyeyi gördüğünü farkeder. Hazal kendisinden hesap sorar. Ebru ise çoktan planını kurmuştur bile. Hazal Kenan ile aralarında olan romantik durumun etkisinden çıkmak istemektedir. Bu yaptıkları yanlış bir durumdur ve kendilerinin hayatlarıyla beraber Irmak'ın da hayatını tehlikeye sokacak bir harekettir. Bu yüzden Kenan ile konuşmayı ve kendisiyle tamamen münsabetini bitirmeye karar verir. Kenan ise Irmak ile nişan yapmaya karar verir. Hazal'da bu durumun altında kalacak gibi değildir. Bu nişan töreninin kendisine acı vermeyeceğini göstemrek için bunun kendi lokantasında yapılmasını ister. Sevdiği kişinin törenine ev sahipliği yapacaktır. Tüm bu olaylar meydana gelirken Defne, Vural ile Hazal hakkında bir bilgiye sahip olur. Bu öyle bir bilgidir ki Vural'ı çaresiz bırakacak türden bir bilgidir. Melek ise Halil'den ayrılıp kızı ile birlikte hayatlarında yeni bir sayfa açmak için karar almıştır. Avukatına gider ve dilekçesini verir. Aziz tarafında ise ummadık bir olay meydana gelir. Aziz kardeşi hakkında bir bilgiye ulaşacak ve bu yüzden Vural ile yüzleşmek isteyecektir.
Etiketler: Siyah İnci 10.Bölüm izle, Siyah İnci 10.Bölüm tek parça izle, Siyah İnci 10.Bölüm hd izle, Siyah İnci 30 kasım, Siyah İnci son bölüm izle
En Popüler Yorumlar (1)
KIVILCIM demiş ki;Ebru ile Defne şeytanlıkta birbirleri ile yarışıyorlar yalnız Ebru'nun gözü daha kara.
01.12.2017 - 15:50
Diğer Yorumlar (1)
KIVILCIM demiş ki;Ebru ile Defne şeytanlıkta birbirleri ile yarışıyorlar yalnız Ebru'nun gözü daha kara.
01.12.2017 - 15:50
1
Yorum Yap