• 1. Parça

Kanatsız Kuşlar 24.Bölüm izle

Tuba'nın yaptığı plan sonuca ulaşmıştır. Nefise'nin ayrılmak istediğini haber alır ve bu durumun olmaması adına herşeyi denemeye hazırdır.

Özet: Tuba'nın yaptığı plan sonuca ulaşmıştır. Nefise'nin ayrılmak istediğini haber alır ve bu durumun olmaması adına herşeyi denemeye hazırdır. Fakat Azime ise boş durmamakta ve Tuba ile yaptığı hesaplaşma sonucu büyük olayların yaşanmasına neden olacaktır. Muzaffer'de Nefise'den olacağını düşünerek isyanlardadır. Çaktırmasa bile evden gittiğinden beri Nefise hakkında kaygı duymaktadır. Zeynep, Ahmet'in hayatta olduğunu düşünür. Onur, tüm bu olanların Zeynep'in geçirdiği psikolojik durumdan olduğunu düşünürken hemen arkalarında olan tehlikeyi henüz bilmemektedir. Öbür taraftan yeni bir başlangıç yapmak adına yoğun duydular hissetiği kıza bir sürpriz yapar. Emre ise patronunun kızı Asya ile sıkıntılı bir haldedir. Çocuğunun başına gelenlerden dolayı çaresiz kalan Nefise, Kemal'in yardımını talep eder. Muzaffer ise bu duruma kıskançlık ve içindeki aşk ile yaklaşınca vereceği tepki büyük olacaktır.
Etiketler: Kanatsız Kuşlar 24.Bölüm izle, Kanatsız Kuşlar 24.Bölüm tek parça izle, Kanatsız Kuşlar 24.Bölüm hd izle, Kanatsız Kuşlar 30 kasım, Kanatsız Kuşlar son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap