Hayat Sırları 5.Bölüm izle

Kemal'in yaptığı hareket İsmet'i sinirlendirmekten başka bir durum yaratmamıştır. Sessiz kalmak adına talep ettiği paraya zam yapan İsmet, İnci ile Kemal'e bir müddet daha süre tanıyarak kayıplara karışır.

Özet: Kemal'in yaptığı hareket İsmet'i sinirlendirmekten başka bir durum yaratmamıştır. Sessiz kalmak adına talep ettiği paraya zam yapan İsmet, İnci ile Kemal'e bir müddet daha süre tanıyarak kayıplara karışır. İkili bu parayı nerden bulacaklarını kara karar düşündükleri sırada Mustafa'nın herşeye tanık olduğunu bilmemektedirler. İsmet'in talep ettiği miktarı bulmak için Kemal çabalarken, Mustafa ise gizli bir planı başlatmaktadır. Seher'i gördükten sonra bir defa daha kendisinden olmak istemeyen Burak ise kızın kalbini tekrar kazanmak adına bazı planlar düşünmektedir. Seher ise Burak'a karşı yelkenleri suya indirmek üzeredir. Fakat Burak'tan gizlediği şeylerin ağırlığında ezilmektedir. Seher bundan böyle olan biten herşeyi Burak'a anlatması gerektiğini bilmektedir. Zafer'in işini kaybetmesi evde yaşanan problemleri arttırır. Hasan Can meydana gelen olaylardan ötürü etkilenir ve okulda problem yaşatır. Bir yandan evdeki problemleri halletmek için çabalayan Zafer her geçen gün biraz daha sıkıntıya düşmektedir. Ayşen'e giderek garip bir teklifde bulunur. Bu sırada Kuzgun'lara sıkıntı yaratmak için and içmiş olan Ayşen ise gelen bir haber yüzünden yıkıma uğrar. Murat'ın akşamları kanalda kaldığını Şirin öğrenmiştir. Seher ile Kemal kayıp olan bebek Zeyno konusunu konuştukları sırada Şirin ile İnci kendilerine kulak misafiri olur ve evde kıyamet ortamı yaşanır. Hakan ise nihayetinde Mustafa ile görüşmek ister ve çalışmalara başlar. İsmet'in talep ettiği miktarı bulan Kemal görüşmeye gider. Görüşecekleri yerde Kemal'in başına önemli bir sürpriz gelecektir.
Etiketler: Hayat Sırları 5.Bölüm izle, Hayat Sırları 5.Bölüm tek parça izle, Hayat Sırları 5.Bölüm hd izle, Hayat Sırları 29 kasım, Hayat Sırları son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap