• 1. Parça

Ufak Tefek Cinayetler 6.Bölüm izle

Artık birşeyler yapma zamanı. Oya geri geldi ve yerleşti. Bundan böyle Sarmaşık'taki gruba bombayı bırakıyor. Uzun zamandır bir arada duran bu birlik bir anda bozguna uğruyor.

Özet: Artık birşeyler yapma zamanı. Oya geri geldi ve yerleşti. Bundan böyle Sarmaşık'taki gruba bombayı bırakıyor. Uzun zamandır bir arada duran bu birlik bir anda bozguna uğruyor. Arzu, Oya, Pelin ve Merve hepsi bir tarafa gidiyor ve bundan böyle birbirlerine karşı düşmanlık besliyorlar. Merve ile Pelin'in yaşayacakları kapışma görülmesi gereken türden. Her ikisi birden diğerini Sarmaşık'ın dışında bırakmak için çabalamakta. Olaylara birde Burcu dahil olunca işler iyiden iyiye içinden çıkılmaz bir hale bürünüyor. Öbür tarafta ise Arzu sonunda evini tutabilmek adına çalışmalara başlıyor. Arzu'yu sıradan ve sakin olarak görenler adına şok etkisi yaratacak günler gelip çatıyor.
Etiketler: Ufak Tefek Cinayetler 6.Bölüm izle, Ufak Tefek Cinayetler 6.Bölüm tek parça izle, Ufak Tefek Cinayetler 6.Bölüm hd izle, Ufak Tefek Cinayetler 28 kasım, Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap