• 1. Parça

Yalaza 11.Bölüm izle

Arda’nın kayıp olduğunu duyan İbrahim çalıştığı fabrikadan panikle çıkar. Bu arada Oral, Arda’yı bulmuştur. Lakin Arda yüksek ateşten havale geçirmiş ve baygındır.

Özet: Arda’nın kayıp olduğunu duyan İbrahim çalıştığı fabrikadan panikle çıkar. Bu arada Oral, Arda’yı bulmuştur. Lakin Arda yüksek ateşten havale geçirmiş ve baygındır. İbrahim yetişir ve hızla Arda’yı hastaneye kaldırırlar. Arda hastanedeyken İbrahim’in vefat eden eşinin babası yani çocukların dedesi Ejder ortaya çıkar. İbrahim’in kendi kızına bakamadığı gibi onun hatırası olan çocuklarına da gerektiği gibi babalık yapamadığını, bu yüzden az kalsın Arda’nın hayatını kaybedeceğini söyler, hakaret eder. Bu tartışmayı Alev duymuştur. Arda’nın sapasağlam hastaneden eve dönmesinden ötürü herkes mutludur. Fakat onları kötü bir sürpriz beklemektedir. Çünkü sonradan ortaya çıkan dede Ejder, Arda’nın velayetini almak için girişimlere başlamıştır. İbrahim’in kapısını açık bıraktığı fabrika yüzünden başı derde girse de, tam işler yoluna girdi derken evin kapısına jandarmaların gelmesiyle şok olurlar. Arda’nın geçici velayeti Ejder’e verilmiştir.
Etiketler: Yalaza 11.Bölüm izle, Yalaza 11.Bölüm tek parça izle, Yalaza 11.bölüm hd izle, Yalaza 27 kasım, Yalaza son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap