Kırgın Çiçekler 99.Bölüm izle

Meral suçunu kabul etmiştir. Arkadaşları büyük şok yaşar. Kader ise yurdu bırakarak Macide ile Ejder ile birlikte bir hayat sürmeye başlar. Evde bir parti düzenler.

Özet: Meral suçunu kabul etmiştir. Arkadaşları büyük şok yaşar. Kader ise yurdu bırakarak Macide ile Ejder ile birlikte bir hayat sürmeye başlar. Evde bir parti düzenler. Ali bu partiye katılmıştır ve burada Eylül için duyduğu hisleri açıklar. Zehra bu defa Kader'e iyi görünmek adına kafasında yeni planlar düzenlemiştir. Meral'de çaresiz bir haldedir. Kelimenin tam manasıyla kendisini çok çaresiz hissetmektedir. Neriman açığa alınmıştır eşyalarını toplar ve yurttan çıkış yapar. Kızlar Kader ile Meral'in arasını düzeltmek için çabalarken Kader hiç kimselerin ummayacağı bir karara varır. Meral dolandırıcılık şüphesiyle polis tarafından alınmıştır ve içeriye girer.
Etiketler: Kırgın Çiçekler 99.Bölüm izle, Kırgın Çiçekler 99.Bölüm tek parça izle, Kırgın Çiçekler 99.Bölüm hd izle, Kırgın Çiçekler 27 kasım, Kırgın Çiçekler son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap