• 1. Parça

Cennetin Gözyaşları 10.Bölüm izle

Gerçek annesinin kendisine oyun yaptığını öğrenen Cennet annesinin kim olduğunu öğrenmeden geri adım atmayacaktır. Bu süreçte Selim kendisine yardımcı olur.

Özet: Gerçek annesinin kendisine oyun yaptığını öğrenen Cennet annesinin kim olduğunu öğrenmeden geri adım atmayacaktır. Bu süreçte Selim kendisine yardımcı olur. Selim'in iyiliği adına kendisinden ayrılmıştır fakat bu durumun ne kadar kötü bir karar olduğunu anlar. Uzun zamandan sonra görüştüğü Ali'dir Selim ve kendisine sırt vermeyecektir. Selim olan bitenleri hatırlayana dek sevdasına ve Selim'e sahip çıkacaktır. Bu yüzden karşısında duran herkese boyun eğmemeye de kararlıdır. Arzu ile Melisa için Cennet'in kalması bir problem oluşturur. Melisa bundan böyle kötü yollar denemeye çalışır. Bu problemi temelli halledecektir. Fakat Arzu adına durum kritik bir haldedir. Cennet tekrardan peşine takılmış ve daha da berbat olan Rıza'da bu konunun takibindedir. Cennet'e annesi konusunda yardımcı olacaktır. İşler içinden çıkılmaz bir hale girmişken en kötü şey gerçekleşir. Arzu'nun sahip olduğu sırlara bir tane daha gelecektir. Bu ise en kötü suçlardan birisidir.
Etiketler: Cennetin Gözyaşları 10.Bölüm izle, Cennetin Gözyaşları 10.Bölüm tek parça izle, Cennetin Gözyaşları 10.Bölüm hd izle, Cennetin Gözyaşları 26 kasım, Cennetin Gözyaşları son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap