Aslan Ailem 6.Bölüm izle

Sözleşmenin ortadan kaybolması Burcu ve Aslan Ailesi’ni yine birbirine düşürür. Hatice inkâr etse de, Burcu sözleşmeyi onun aldığından emindir. Burcu ve Hatice öyle bir iddiaya girer ki, bunun sonucu herkesin hayatını etkileyecektir.

Özet: Sözleşmenin ortadan kaybolması Burcu ve Aslan Ailesi’ni yine birbirine düşürür. Hatice inkâr etse de, Burcu sözleşmeyi onun aldığından emindir. Burcu ve Hatice öyle bir iddiaya girer ki, bunun sonucu herkesin hayatını etkileyecektir. Bu arada iş başvurularında bulunan Burcu, hayal ettiği değil bulduğu işle yetinmek zorunda kalır. Umut, Mutlu ve Murat ağabeyleri Gayret’in netten tanıştığı dolandırıcıların izini sürmeye devam ederlerken kendilerini yine olayların içinde bulurlar. Ancak istediklerine ulaşacaklar mı? İzleyeceğiz… Burcu Olgun haberi için girdikleri mücadele Umut ve Pelin’i bambaşka bir yola sokar. Gayret ve yeni komşuları Sevgi’nin karşılaşması ise ikisi için de yeni bir başlangıç olacaktır. Diğer tarafta Mahir’in çiftlikle ilgili aldığı karar Burcu için de Aslan Ailesi için de tam bir dönüm noktasıdır.
Etiketler: Aslan Ailem 6.Bölüm izle, Aslan Ailem 6.Bölüm tek parça izle, Aslan Ailem 6.Bölüm hd izle, Aslan Ailem 26 kasım, Aslan Ailem son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap