• 1. Parça

Yeni Gelin 26.Bölüm izle

Kadınların, ağalarının geri gelmesi için denedikleri bu yakma olayı işe yaramamış, ağa yeniden evden gitmiştir. Eşler büyük bir telaş içinde yeni bir plan yapmak için girişimlere başlarlar.

Özet: Kadınların, ağalarının geri gelmesi için denedikleri bu yakma olayı işe yaramamış, ağa yeniden evden gitmiştir. Eşler büyük bir telaş içinde yeni bir plan yapmak için girişimlere başlarlar. Ancak ağa ne olursa olsun geri dönme gibi bir düşünceye sahip değildir. Tek amacı Asude'ye ulaşabilmektir. Kalender, kendisini her taşın altına bakıp bulmak isterken Kağan ile Gökhan kendisini Kapadokyada görür. Karılarıyla beraber buraya balayı için gelen çiftler romantik ve eğlence dolu zamanlar geçireceklerini düşünürken bir anda maceraya girmiş hale gelirler. Bunun nedenide Asude'nin yeni sevgilisiyle orada tatil yapmasıdır. Kalender bu durumu haber aldıktan sonra tatillerinden hayır gelmemekle beraber aynı zamanda Kalender'i durdurmakta mümkün olmayacaktır. Ağa, Kapadokyadan geldiği vakit evde yine hareketli dakikalar yaşanmaktadır. Eşler, Kalender ile Asude'yi görüştüren kişinin Bella olduğunu düşündüklerinden dolayı kendisinin başına bir sıkıntı açarlar. Ancak bu defa açtıkları bu bela bütün ailedekilerin birer birer dökülmesine neden olur. Bundan böyle durumların yola girmesi pek kolay görünmemektedir.
Etiketler: Yeni Gelin 26.Bölüm izle, Yeni Gelin 26.Bölüm tek parça izle, Yeni Gelin 26.Bölüm hd izle, Yeni Gelin 25 kasım, Yeni Gelin son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap