• 1. Parça

Kalbimdeki Deniz 46.Bölüm izle

Hülya ile Alihan Deniz ile iletişim halinde olduğundan dolayı Şebnem'e baskı kurarken Şebnem ise ağır ağır ikisine karşı bir yol bulmayı başarılı ve planlarındaki ilk adımı atarlar.

Özet: Hülya ile Alihan Deniz ile iletişim halinde olduğundan dolayı Şebnem'e baskı kurarken Şebnem ise ağır ağır ikisine karşı bir yol bulmayı başarılı ve planlarındaki ilk adımı atarlar. Yosef, Ece'ye karşı içinde olanları anne ile babasına anlatır fakat kendilerinden beklediği desteği bulamaz. Mirat'da Raşel'den Yosef hakkında gizli kalmış bir sırrı edinir ve büyük üzüntü yaşar. Yosef'in duygularından haberi olmayan ece ise Mustafa ile Ece'ye karşı bir kıskançlık yaşamaktadır. Ozan'ın velayeti hakkında açılan dava Alihan ile Ece'nin aralarında soğuk rüzgarlar esmesine neden olur. Deniz eve gelmesi için kendisine yaptığı çağrıya olumsuz cevap verdiği Alihan'ı, Mirat'a olan borcunu vermesi adına tehditler savurur. Fikriye'de Alihan'ın hiç beklemediği bir harekette bulunur. Mirat, Nejat ile gençlerin de yardımını alarak kafede tadilat yapan Deniz'e evde ettiği teşekkür yemeğinde, şok olacakları sürprizler meydana gelecektir.
Etiketler: Kalbimdeki Deniz 46.Bölüm izle, Kalbimdeki Deniz 46.Bölüm tek parça izle, Kalbimdeki Deniz 46.Bölüm hd izle, Kalbimdeki Deniz 25 kasım, Kalbimdeki Deniz son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap