Kalk Gidelim 2.Bölüm izle

Mustafa Ali, hastanede babasına uyurken içini dökmüştür. İflas ettiğini babası değil ama abisi Seyfettin duyar. Seyfettin haberi babasına duyurur ancak Mustafa Ali bunu inkâr eder.

Özet: Mustafa Ali, hastanede babasına uyurken içini dökmüştür. İflas ettiğini babası değil ama abisi Seyfettin duyar. Seyfettin haberi babasına duyurur ancak Mustafa Ali bunu inkâr eder. Seyfettin kardeşini denemek için çiftlikteki işlerinin kötü gittiğini söyler ve borç ister. Diğer yanda muhtar Mustafa Ali’nin gücü ve zenginliğini köyün çıkarları için kullanmayı hesap etmektedir. İlk iş olarak Mustafa Ali’den köyün çeşmesini yaptırmasını ister. Bu Meryem’i kızdırır çünkü bugüne kadar Hanımağa olarak köylülerin isteklerini o karşılamaktadır. Mustafa Ali şimdi hem köye çeşme yaptırmak zorunda kalmıştır hem de Seyfettin’e istediği borcu verecektir. Üstelik Nurcan’ın köyde daha fazla kalmaya tahammülü yoktur ve Mustafa Ali’ye “Kalk Gidelim” demektedir. Mustafa Ali iyice köşeye sıkışmıştır. İstanbul’dan fabrika müdürünün köye gelmesi işleri iyice karıştıracaktır.
Etiketler: Kalk Gidelim 2.Bölüm izle, Kalk Gidelim 2.Bölüm tek parça izle, Kalk Gidelim 2.Bölüm hd izle, Kalk Gidelim 25 kasım izle, Kalk Gidelim son bölüm izle
En Popüler Yorumlar (1)
buse demiş ki;Yine komedi olsun diye abartillmis hareketler hersey tadinda güzel
27.11.2017 - 11:47
Diğer Yorumlar (2)
andersin demiş ki;Yeşil Deniz gibi bir dizi olmayacak bu tarz diziler.
03.12.2017 - 12:53
buse demiş ki;Yine komedi olsun diye abartillmis hareketler hersey tadinda güzel
27.11.2017 - 11:47
1
Yorum Yap