• 1. Parça

Siyah İnci 9.Bölüm izle

Canan, Aziz'e tehditler savururken kendi kızının acil olarak hastaneye götürüldüğünü öğrenir. Irmak kritik bir haldedir ve başhekimle görüştüğünde de hiç ummadık şeyler duyar.

Özet: Canan, Aziz'e tehditler savururken kendi kızının acil olarak hastaneye götürüldüğünü öğrenir. Irmak kritik bir haldedir ve başhekimle görüştüğünde de hiç ummadık şeyler duyar. Duydukları Canan'ın perişan halde olmasına neden olacaktır. Kenan ile görüşür ve kızına iyi davranmasını söyler. Canan'ın bundan sonra bir amacı vardır. Kendisinin mutlu olmasını sağlamak. Melek Ildır'da bulunan evini satarak sahilde bulunan lokantayı almıştır. hazal ile Melek açılışı yapmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu yeni sayfa anne ile kızın ömürlerinde önemli kararlara vardıkları bir döneminde başlamasına vesile olacaktır. Hazal, Kenan ile görüşeceğini ve içlerinde yaşadıkları arzu ile özlem durumunu sonlandıracağını iletir. Bunu gerçekleştirmek adıan da önemli bir nedenini iletir. Hazal bundan böyle kendisi için yeni bir yol açmayı düşünmektedir. Bu yolda Kenan'da yer almamaktadır. Bundan böyle Hazal Demiroğlu olduğunu anlamış ve bu şekilde hayatını sürdürmek istemektedir. Melek ise yalnızca kızıyla beraber yeni bir sayfa açmak için beklenmedik bir adım atar. Tüm bu olaylar yaşanırken Ece babası için Aziz'in hiç ummadığı bir sürpriz yapar. Aziz, Ece'nin bu davranışıyla şok içerisine girer ve üzüntü duyar. Vural, Kean'ı hem kardeşinden hem de Hazal'dan uzak tutmak için çabalarken hiç ummadığı bir konu ile yüzleşecektir.
Etiketler: Siyah İnci 9.Bölüm izle, Siyah İnci 9.Bölüm tek parça izle, Siyah İnci 9.Bölüm hd izle, Siyah İnci 23 kasım, Siyah İnci son bölüm izle
En Popüler Yorumlar (1)
KIVILCIM demiş ki;'Beni senden sen bile vazgeçiremezsin Kenan Çelebi' böyle söyledi Irmak hasta yatağında tüm karşılıksız sevenlerin sözcüsü olarak...Son sahne rüya olabilir mi acaba?
24.11.2017 - 16:27
Diğer Yorumlar (2)
Cansu demiş ki;Su pislik kardesi biri vursun kedi suratli
25.11.2017 - 18:35
KIVILCIM demiş ki;'Beni senden sen bile vazgeçiremezsin Kenan Çelebi' böyle söyledi Irmak hasta yatağında tüm karşılıksız sevenlerin sözcüsü olarak...Son sahne rüya olabilir mi acaba?
24.11.2017 - 16:27
1
Yorum Yap