• 1. Parça
Bu icerik telif hakki sikayeti sebebiyle sitemizden kaldirilmistir. Diger iceriklerimize goz atabilirsiniz Anasayfa


Kadın 5.Bölüm izle

Bahar, Hatice'nin kendisini ve evlatlarını eve almamasından dolayı yeniden hayal kırıklığı içindedir. Şirin'in başındaki sıkıntılı dönemden dolayı kendisine karşı kırıcı olmaz ve Bahar ile olan arkadaşlığınıda bir mesafeye çeker.

Özet: Bahar, Hatice'nin kendisini ve evlatlarını eve almamasından dolayı yeniden hayal kırıklığı içindedir. Şirin'in başındaki sıkıntılı dönemden dolayı kendisine karşı kırıcı olmaz ve Bahar ile olan arkadaşlığınıda bir mesafeye çeker. Jale'nin eskiden sevgilisi olan Sinan'ın yeniden görünmesinden dolayı Musa olan bitenlerden dolayı şüphe duymaktadır. Yeliz ise Bahar'ın mutlu olabilmesi için ona kendi çapında bir iyilik yapmak için plan yapmaktadır. Ev sahibinin Bahar'ın evden çıkmasını istemesinden dolayı Araf ile Bahar yeniden karşı karşıya gelir. Enver'in yaptığı ısrarlardan dolayı torunlarını tek başına koymak istemeyen Hatice'nin işleri bir hayli içinden çıkılmaz bir hale gelecektir. Şirin ise bu duruma mani olacaktır.
Etiketler: Kadın 5.Bölüm izle, Kadın 5.Bölüm tek parça izle, Kadın 5.Bölüm hd izle, Kadın 21 kasım, Kadın son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap