• 1. Parça

Dolunay 20.Bölüm izle

Restoranın maddi konularla boğuşan Nazlı, şans eseri Ferit'in yaş günü bilgisini alır ve kendisine sürpriz olacak bir parti düzenler.

Özet: Restoranın maddi konularla boğuşan Nazlı, şans eseri Ferit'in yaş günü bilgisini alır ve kendisine sürpriz olacak bir parti düzenler. Hem etrafa karşı ilgili bir sevgili gibi görünmek ister hem de Ferit'i daha yakın tanımak ve kendisine bir mutluluk edici durum yaşatmak amacındadır. Ferit'de Nazlı için kendisini artık bırakmıştır. Ancak bu yaş günü sürprizi yalnızda Ferit için olmamakla beraber Nazlı adına sürprizler dolu bir parti olacaktır. Asuman her geçen gün Deniz'e karşı ilgisini arttırırken kendisine karşı Deniz'in ne hissettiğini anlayamamaktadır. Bu belirsiz durum Asuman'ı yavaşlatmaz. Tarık'ın kendisine karşı bir ilgisi olduğunu bilmeyen Fatoş'da Manami'nin cesaret bulmasını sağlamaktadır.
Etiketler: Dolunay 20.Bölüm izle, Dolunay 20.Bölüm tek parça izle, Dolunay 20.Bölüm hd izle, Dolunay 19 kasım, Dolunay son bölüm izle
Diğer Yorumlar (2)
yaşam demiş ki;Seyrettiğimiz birçok dizide olduğu gibi başrol oyuncularını arasına geçmişten bir sevgili girer ama,herzamanki gibi aşk üstün gelir.Farklı hikayeler seyretmek istiyoruz.
21.11.2017 - 13:50
seraltug demiş ki;senaristler lütfen nazlı üzülmesin ferit nazlıyıkıskansın kaymetme korkusu sarsın
21.11.2017 - 02:14
1
Yorum Yap