Savaşçı 21.Bölüm izle

Sınırın diğer tarafında Doktor'u alan Kopuz Albay ile timdekiler dönüş yoluna girdiklerinde sayıları bir hayli fazla olan bir terörist grubuyla karşılaşır ve aralarında çatışma çıkar.

Özet: Sınırın diğer tarafında Doktor'u alan Kopuz Albay ile timdekiler dönüş yoluna girdiklerinde sayıları bir hayli fazla olan bir terörist grubuyla karşılaşır ve aralarında çatışma çıkar. Doktor, kaçış için kendisine fırsat bulmak istemektedir. Bir hayli yoğun çatışma yiyen tim sınırın diğer tarafında olduğu için kendilerine takviye gelmesi çok zor bir durumdur. Resmi mecralarla iletişim halinde olan Kutalmış general, timdekileri oradan çekio kurtarmak adına Jandarma Özel Harekatta görevli olan Haydar Yüzbaşı'ya görev verir. Haydar Yüzbaşı'nın komuta ettiği ekip Albay Kopuz ile beraberinde bulunan timi oradan çekip almak adına hemen çalışmalara başlar. Umutların azaldığı bir anda ummadık bir şekilde meydana gelen gelişme olayların gidişatında değişiklik yaratacaktır.
Etiketler: Savaşçı 21.Bölüm izle, Savaşçı 21.Bölüm tek parça izle, Savaşçı izle, Savaşçı 19 kasım, Savaşçı son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap