• 1. Parça

Klavye Delikanlıları 7.Bölüm izle

Gerçekleşen Sosyal Medya Olimpiyatlar'ının kazasız bir şekilde atlattıklarını zanneden ekip, yarışma süresince içlerine yerleşen polisin farkına varamazlar. Ve bir anda kendilerini ele vermiş olarak bulurlar.

Özet: Gerçekleşen Sosyal Medya Olimpiyatlar'ının kazasız bir şekilde atlattıklarını zanneden ekip, yarışma süresince içlerine yerleşen polisin farkına varamazlar. Ve bir anda kendilerini ele vermiş olarak bulurlar. Cevdet ile Sibel komiser ise kendilerini sorgu odasında büyük bir zevkle beklemektedir. Hiko Dayı, Nergis'ten kızları olduğunu duyduktan sonra ne yapacağını bilemez bir haldedir. Kızı ile görüşmek hakkında kafası karışık durumdayken mahalledeki problemlerin üstesinden gelebilmek için uğraş vermektedir. İlk gördüğü anda aşk durumuna düşen Volki, Bayram bu ilginin ne ciddi boyutta olduğunu anlar. Kalbi kırık bir halde olan Kerem, Selen'i kafasından atabilmek için uğraş vermektedir.
Etiketler: Klavye Delikanlıları 7.Bölüm izle, Klavye Delikanlıları 7.Bölüm tek parça izle, Klavye Delikanlıları 7.Bölüm hd izle, Klavye Delikanlıları 19 kasım, Klavye Delikanlıları son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap