Fazilet Hanım ve Kızları 23.Bölüm izle

Yağız, Sinan'ın baskıları sonucunda kendi duygularını bir kenara bırakıp Sinan ile Hazan'ın arasını yapmak için çalışmalara başlar.

Özet: Yağız, Sinan'ın baskıları sonucunda kendi duygularını bir kenara bırakıp Sinan ile Hazan'ın arasını yapmak için çalışmalara başlar. İkilinin aralarındaki soğukluğun bu derece arttığı bir ortamda ikisini barıştırmak pek mümkün görünmemektedir. İki kardeşin görüşmelerini gören Ece'de Hazan ile Yağız arasında ne yaşandığını araştırırken, Fazilet'de masum olduğunu inandırmak adına Yasemin'i takibe başlar. Ancak Hazım, Yasemin'in kendisine verdiği ilaçtan dolayı herşeyi yaparken, Ece Hazım için yapılan bu tuzağın bir parçası olmustur. Yağız'ın ikilinin arasını düzeltmek için yaptığı plan beklenmedik bir biçimde kendisinin Hazım ile yüzleşme noktasına getirir. Yağız, tüm riskleri göze alarak amacına ilerlerken baba ile oğul arasındaki gerilim artar ve kimselerin düşünemeyeceği bir duruma gelir.
Etiketler: fazilet hanım ve kızları 23.bölüm izle, fazilet hanım dizisi 23.bölüm izle, fazilet hanım 23.bölüm tek parça izle, fazilet hanım ve kızları 23.bölüm hd izle, fazilet hanım ve kızları son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap