• 1. Parça

Yeni Gelin 25.Bölüm izle

Kalender ağanın olmadığı dönemde konakta yaşanan dengesiz durumlara Korkut Ağa el atar. Tüm kuralları değiştirir güçlerde değişiklik gözükür.

Özet: Kalender ağanın olmadığı dönemde konakta yaşanan dengesiz durumlara Korkut Ağa el atar. Tüm kuralları değiştirir güçlerde değişiklik gözükür. Öyle bir değişme olur ki konakta en zayıf olarak görünen Bella ile Müsellim güçlü konuma gelmiştir. Konaktakiler Bella'nın başı çektiği ve Müsellim'in de ağanın en yakını olduğu bir durumu yaşamaktadır. Bu defa herşey eskisinden farklı olacaktır. Bu konu en başta kaynanaların çileden çıkmasına neden olur. Bunun sebebi Bella'nın gözde gelin olması ve kendilerinin de yeni gelin konumuna düşmesidir. Kaynanalar öncesinde Bella'ya yaptıklarının karşılığını görmektedir. Kaynanaların bu durumdan çıkması için bir yol vardır sadece oda Ağa'nın eşi olmaktan geçer. Bu konuda herşeyi göze almışlardır ve herşeyi denemeye hazırlardır. Öyle ki evlerine gelecek dördüncü eşi bile. Artık hedef doğrultusunda tek bir amaç vardır oda Asude'nin gelmesini sağlamak.
Etiketler: Yeni Gelin 25.Bölüm izle, Yeni Gelin 25.Bölüm tek parça izle, Yeni Gelin 25.Bölüm hd izle, Yeni Gelin 18 kasım, Yeni Gelin son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap