• 1. Parça

Kalp Atışı 20.Bölüm izle

Eylül mucizeyi sahiplenerek Ali Asaf ile hayatını birleştirme konusunda emin adımlarla gitmektedir. Nazlı'da bu duruma mani olmak adına herşeyi denemeyi düşünmektedir.

Özet: Eylül mucizeyi sahiplenerek Ali Asaf ile hayatını birleştirme konusunda emin adımlarla gitmektedir. Nazlı'da bu duruma mani olmak adına herşeyi denemeyi düşünmektedir. Evlilik için yapılan teklifte hayalleri kırılan Esma'da herkesin bir defa daha şaşırmasına neden olacaktır. Hastanede baba ile oğul tarafında bir mücadele başlar, Sinan'ın oyunları Süleyman'ın bir hayli sıkılmasına neden olurken hastanede yaşanacak önemli tehlikeyi henüz kimse tahmin edememektedir. Günün bitişinde hastaneye kimliği belirsiz bir kişinin koyduğu sahibi olmayan çanta, bir babanın öc alması, başkalarını her zaman kendisinden üstün tutan Eylül'ün de ölüm ile adeta dans etmesine neden olacak bir durumu yaşatacaktır.
Etiketler: Kalp Atışı 20.Bölüm izle, Kalp Atışı 20.Bölüm tek parça izle, Kalp Atışı 20.Bölüm hd izle, Kalp Atışı 17 kasım, Kalp Atışı son bölüm izle
En Popüler Yorumlar (1)
buse demiş ki;Maalesef reytinglerde düşüş var inşallah final yakın olmaz
19.11.2017 - 06:37
Diğer Yorumlar (1)
buse demiş ki;Maalesef reytinglerde düşüş var inşallah final yakın olmaz
19.11.2017 - 06:37
1
Yorum Yap