• 1. Parça
Bu icerik telif hakki sikayeti sebebiyle sitemizden kaldirilmistir. Diger iceriklerimize goz atabilirsiniz Anasayfa


Bizim Hikaye 10.Bölüm izle

Cemil gidip Filiz'e Barış konusunda herşeyi söyler. Kendisinin gözü önünde Barış'a kelepçeleri takar. Barış'ı içeri atmasına son kala ispat olarak elde ettiği eşyaların ortadan kaybolmasıyla beraber Cemil yine sil baştan olur.

Özet: Cemil gidip Filiz'e Barış konusunda herşeyi söyler. Kendisinin gözü önünde Barış'a kelepçeleri takar. Barış'ı içeri atmasına son kala ispat olarak elde ettiği eşyaların ortadan kaybolmasıyla beraber Cemil yine sil baştan olur. Siniri ve nefreti artan Cemil bu defa acaba ne yapacaktır ? Şükran'ın ayrılmak istemesiyle kötü hale düşen Fikri, Şükran'ın kendisini aldattığı kişiyi bulmak ister. İçinde olan bu kuruntuluğa bir türlü çare bulamayınca konuyu Şeyma'ya açmakta bulur. Şeyma ise çok mutludur çünkü müjde ile beraber dışarıya çıkmışlardır. Fikri hem Şeyma'nın bu mutluluğuna ortak olur hem de kendi üzüntüsünü yaşar. Babasının evlenmesi için baskı kurmasıyla psikolojik sıkıntıya düşen Müjde hiç birşey yapmak istemez evden dışarı çıkmaz. Rahat bu durumu kabullenemez. Müjde'nin evine gider. Yaşadıkları kavganın şiddetinin artmasıyla beraber beraberlikleri çıkmaz bir yola giren ikilinin vereceği karar acaba ne olacaktır ? Şükran, evlatlarının karşısında Fikri'ye İsmet'in gerçek babaları olmadığını dna testini anlatır. Rahmet ile Hikmet şüpheye kapılırlar. Fikri, İsmet, Rahmet ve Hikmet'in acaba gerçekten babası mıdır ? Filiz, Barış'ın gerçek adının Savaş olduğunu haber alır. Filiz'in artık kafasında bazı şeyler belirmeye başlamıştır. Barış ile Cemil'in kavgaya tutuştuklarınıda görünce kafasında kuşkular belirmiştir. Bu durumu Barış'a anlatır ve Cenk ile görüşme kararı alır. Cenk acaba kendisine Barış'ın aslında araba çalan birisi olduğunu söyleyecek midir ?
Etiketler: Bizim Hikaye 10.Bölüm izle, Bizim Hikaye 10.Bölüm tek parça izle, Bizim Hikaye 10.Bölüm hd izle, Bizim Hikaye 16 kasım, Bizim Hikaye son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap