• 1. Parça

Nerdesin Birader 2.Bölüm izle

Yangın çıkan kulübede karşısında bir ceset gören Yunus, Yiğit'e vermiş olduğu kolyenin de orada olmasıyla kardeşinin hayatta olmadığını zanneder.

Özet: Yangın çıkan kulübede karşısında bir ceset gören Yunus, Yiğit'e vermiş olduğu kolyenin de orada olmasıyla kardeşinin hayatta olmadığını zanneder. Bulunan ceset otopsi yapılmak amacıyla adli tıpa yollanırken Yunus'un kafasında sadece bir durum vardır. Olan bitenleri Yiğit'in dostlarına söylemek. Ancak aniden karşısında beliren esrarengiz birisi Yiğit'i öldürenlerin Kara El denen bir örgüt olduğunu ve öc almak amacındaysa eğer bir süre daha bu polis oyununu sürdürmesi gerektiğini anlatır. Acaba Yunus bu öğrendiklerinden sonra ne tür bir harekette bulunacaktır ? Yiğit cidden hayatta değil midir ? Yunus bu örgütü bulmak için uğraşacak mıdır yoksa herşeyi emniyet teşkilatına söyleyecek midir ? Polis olarak durdugu her an Yunus'un başını derde sokarken daha da önemli bir durum olan Yiğit'in kızına yani Duygu'ya bu olan bitenleri nasıl anlatacaktır ?
Etiketler: Nerdesin Birader 2.Bölüm izle, Nerdesin Birader 2.Bölüm tek parça izle, Nerdesin Birader 2.Bölüm hd izle, Nerdesin Birader son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap