Kırgın Çiçekler 97.Bölüm izle

Serkan konser esnasında baygınlık geçirir ve apar topar hastaneye götürülür. Burada durumunun önemli olduğu ortaya çıkar. Serkan ölüm kalım mücadelesi içindeyken Cemre ise çok üzgündür.

Özet: Serkan konser esnasında baygınlık geçirir ve apar topar hastaneye götürülür. Burada durumunun önemli olduğu ortaya çıkar. Serkan ölüm kalım mücadelesi içindeyken Cemre ise çok üzgündür. Ejder evden gitmesi karşılığında Meral'den önemli meblada para talep eder. Ali ile Eylül her geçen gün biraz daha samimileşmektedir. Kader ailesinin geçmişini araştırma konusunda kendisinden emindir. Meral, Kader'in olan bitenlerden haberdar olmaması adına bir plan yapar ve bu plan sonucunda Kader yalana inanır. Fakat Kader'in bu durumdan ötürü çok üzüldüğünü gören Meral büyük pişmanlık yaşar. Herşeyi göze alır ve olan bitenleri Kader'e söylemye karar verir.
Etiketler: Kırgın Çiçekler 97.Bölüm izle, Kırgın Çiçekler 97.Bölüm tek parça izle, Kırgın Çiçekler 97.Bölüm hd izle, Kırgın Çiçekler 13 kasım, Kırgın Çiçekler son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap