• 1. Parça

Fazilet Hanım ve Kızları 22.Bölüm izle

Yağız ile Hazan'ın komşu olmasından sonra Yağız ile Sinan altından kalması mümkün olmayan bir şok yaşarken abi ile kardeş arasında bulunan gerilim durumu son derece artmıştır.

Özet: Yağız ile Hazan'ın komşu olmasından sonra Yağız ile Sinan altından kalması mümkün olmayan bir şok yaşarken abi ile kardeş arasında bulunan gerilim durumu son derece artmıştır. Sinan'ın canını acıtmak adına eline geçen fırsatları kullanmaktadır Hazan. Yağız da Hazan'ın yakınında olmasından ötürü duygusal bir testten geçmektedir adeta. Fazilet yalıdan gönderilmiştir ve çaresiz bir durumda içindeki umudu koruyarak masum olduğunu göstermek için çabalasa bile Yasemin yalıda tek başına kalan Ece'yi baskı altına almak adına yeni oyunlar kurmaktadır. Fazilet ise Ece'nin aldığı darbeler son bulmamaktadır. Yasemin'in tuzağına gelen Ece artık telafisi mümkün olmayan bir tarafa doğru sürüklenmek üzeredir. Hazan ise annesinin yaşadıklarını bilmeden, kendisine ait öc alma planında acı ile öfkeyi bir arada yaşarken Sinan adına kıskançlık Yağız adına da mücadelesini verdiği karşılıksız aşkı gizlemek nerdeyse imkansıza yakındır.
Etiketler: fazilet hanım ve kızları 22.bölüm izle, fazilet hanım dizisi 22.bölüm izle, fazilet hanım 22.bölüm tek parça izle, fazilet hanım ve kızları 22.bölüm hd izle, fazilet hanım ve kızları son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap