• 1. Parça

Kalbimdeki Deniz 44.Bölüm izle

Alihan ateşe verilen mekanda Deniz'in de olduğunu ve kendisini kurtaran kişininde Mirat olduğunu haber alınca, suçlu ve kıskanç bir halde bulur kendisini.

Özet: Alihan ateşe verilen mekanda Deniz'in de olduğunu ve kendisini kurtaran kişininde Mirat olduğunu haber alınca, suçlu ve kıskanç bir halde bulur kendisini. Mustafa hatasından ötürü Yosef'ten af dileyerek Ece'nin kendisine bir şans daha vermesine neden olur. Fikriye mekanı Turgut'un yaktırdığını anlar ve kocasına baskıda bulunur. Duydukları karşısında büyük şaşkınlık yaşar. Hülya ile Ünal'in bir konuşmasına şahit olan Diyar, Hülya hakkında duyduklarını Deniz'e anlatmayı düşünmektedir. Evden gitmek için üzüntü halinde eşyalarını toplayan Deniz'e mucize haber ulaşır. Figen'in yanlış anlaşıldığı bir konudan ötürü Mustafa'ya gaz vermesi sonucu Mustafa daha önemli bir hataya imza atar ve Ece ile araları bitme noktasına gelir. Diyar ile Serdem adına tüm maniler aşılmıştır ve ülke dışına gitmeyen evvel son günlerinde sevdikleriyle beraber olarak duygusal zamanlar geçirirler. Ancak hiç kimse Şirzat'in izleri takip ederek Hülya'da olduklarını anlamasını tahmin edemeyecektir.
Etiketler: Kalbimdeki Deniz 44.Bölüm izle, Kalbimdeki Deniz 44.Bölüm tek parça izle, Kalbimdeki Deniz 44.Bölüm hd izle, Kalbimdeki Deniz 11 kasım, Kalbimdeki Deniz son bölüm
Diğer Yorumlar (2)
Sezzy demiş ki;Sn. Admin, dizinin en son bolumu eksik. Lutfen yayinlarmisiniz? Tesekkurler.

Admin Notu: Düzeltilmiştir
14.11.2017 - 02:53
Nesrin Helvacı Büksel demiş ki;Nefis bir dizi teşekkürler.
12.11.2017 - 00:52
1
Yorum Yap