• 1. Parça

Payitaht Abdülhamid 24.Bölüm izle

Abdülhamid ile Parvus'un önlerinde bir çanta vardır ve bu çantaların içinden patlamak üzere olan bir bomba vardır. Hatice ile Kemalettin adına da Firuze'nin elinde bulunan mektup adeta bir bomba kadar önemlidir

Özet: Abdülhamid ile Parvus'un önlerinde bir çanta vardır ve bu çantaların içinden patlamak üzere olan bir bomba vardır. Hatice ile Kemalettin adına da Firuze'nin elinde bulunan mektup adeta bir bomba kadar önemlidir. Firuze ateşle dans ederken bu yangının yalnızca Hatice ile Kemalettin adına zarar vermemekle kalmayıp kendisine de zararı dokunacağını bilmemektedir. Bu arada Sarayda deprem etkisi yaşanır. Bu etkinin sonucunda Abdülhamid koltuğunu itibarını olduğu kadar topraklarını da kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalır. Düşmanlarla yaptığı iş birliğinin neticeye ulaşmasındna dolayı Parvus keyif içindeyken Abdülhamid ise ilk defa bu denli çaresiz ve ne yapacağını bilemez bir haldedir. Çözüme çıkan tek yolda sarayda saklanan Hz.Osman'ın kılıcındadır. Murada bu kılıcı alma görevi verilir. Fakat kılıcı almak isteyen yalnızca o değildir. Bu kılıcın istenmeyen kişilerde bulunmasıyla birlikte Osmanlı ve Abdülhamid adına artık önenmli bir kriz aşamasına gelinmiştir.
Etiketler: Payitaht Abdülhamid 24.Bölüm izle, Payitaht Abdülhamid 24.Bölüm tek parça izle, Payitaht Abdülhamid 24.Bölüm hd izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle
En Popüler Yorumlar (1)
KIVILCIM demiş ki;Abdülkadir yine ağzını tutamadı Parvus'a kılıçtan bahsetti.Osmanlı Devleti için çok önemli olan kılıcı almaya yürüyerek gitmemeleri gerekirdi.
11.11.2017 - 20:50
Diğer Yorumlar (1)
KIVILCIM demiş ki;Abdülkadir yine ağzını tutamadı Parvus'a kılıçtan bahsetti.Osmanlı Devleti için çok önemli olan kılıcı almaya yürüyerek gitmemeleri gerekirdi.
11.11.2017 - 20:50
1
Yorum Yap