• 1. Parça
Bu icerik telif hakki sikayeti sebebiyle sitemizden kaldirilmistir. Diger iceriklerimize goz atabilirsiniz Anasayfa


Bizim Hikaye 9.Bölüm izle

Şükran'ın gelmesiyle beraber hayatında deprem etkisi yaşayan Filiz evden gitmiştir ve Barış'ın aldığı evde yaşar. Hemen komşu olan bu evde ailesini kontrol ve ilgi altında tutmayı düşünmektedir.

Özet: Şükran'ın gelmesiyle beraber hayatında deprem etkisi yaşayan Filiz evden gitmiştir ve Barış'ın aldığı evde yaşar. Hemen komşu olan bu evde ailesini kontrol ve ilgi altında tutmayı düşünmektedir. Şükran'da Filiz'in olmamasında iyiden iyiye anne gibi davranmaya başlamış ve bu zamana kadar yapamadıklarını bu kısa zaman zarfında yapmak için çabalamaktadır. Fakat Fikret ile Kiraz'ın kendisine yakın davranması gibi bir durumu Hikmet ile Rahmet'ten görememektedir. Kendisi hakkında olanları unutmayan büyük çocuklar kendisine karşı aralarında bir mesafe örmüşlerdir. Şükran, İsmet'i almak adına geldiğini söylemiştir ve bir sürprizi daha vardır. Bir evlilik yapmayı düşünmektedir. Fakat bunun gerçekleşmesi adına öncelikle Fikri ile olan evliliğini bitirmesi lazımdır. Fikri bu durum ile yüzleşir ve büyük üzüntü içerisine girer. Evlatlarıda annesinin yeni bir evlilik yapacağı durumu ile yüzleşmek zorunda kalmıştır. Elibol tarafında bu olaylar meydana gelirken Cemil ise Barış'ı çaresiz bırakmak adına çabalamaktadır. Barış'ın eşyalarını delil olarak bulmuştur ve kendisini tuzağa çekmek adına herşeyi deneyecektir.
Etiketler: Bizim Hikaye 9.Bölüm izle, Bizim Hikaye 9.Bölüm tek parça izle, Bizim Hikaye 9.Bölüm hd izle, Bizim Hikaye 9 kasım, Bizim Hikaye son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap