• 1. Parça

Kanatsız Kuşlar 21.Bölüm izle

Gizledikleri açığa çıktığından dolayı Nefise, Muzaffer'in kendisini affetmesini ister. Fakat Muzaffer bu konuda geri vites yapmayacak kadar kendisinden emindir.

Özet: Gizledikleri açığa çıktığından dolayı Nefise, Muzaffer'in kendisini affetmesini ister. Fakat Muzaffer bu konuda geri vites yapmayacak kadar kendisinden emindir. Nefise, evden gönderilen Azime ve kızı için evinin kapılarını kendilerine açar. Hep beraber Nefise'nin kiraladığı evde bir hayat sürmeye başlarlar. Bundan böyle kendi kendilerine hayatta tutunacaklardır. Onur'da olan bitenleri bir türlü hazmedememektedir. Kafasında binbir türlü sorular vardır ve Zeynep ile aralarına büyük bir duvar örülür. Zeynep'de Onur'un birgün kendisini affetmesinin mümkün olabileceğini düşünmektedir. Öncelikle Ahmet ile aralarında olan evlilik durumunu bitirmek için çabalarken meydana gelen ummadık bir olay Zeynep'in çaresiz bir duruma girmesine neden olur. Ahmet'in büyük cesareti Zeynep'in vereceği mücadele ile karşı karşıyadır.
Etiketler: Kanatsız Kuşlar 21.Bölüm izle, Kanatsız Kuşlar 21.Bölüm tek parça izle, Kanatsız Kuşlar 21.Bölüm hd izle, Kanatsız Kuşlar 9 kasım, Kanatsız Kuşlar son bölüm izle
Diğer Yorumlar (1)
Lale Kucuk demiş ki;Dilimizin içine ettiniz! “Onur’da ... Zeynep’de”! Doğrusu “Onur olup biterleri ...” veya Onur da olup bitenleri ...” , “Zeynep (de) Onur’un ...”
09.11.2017 - 08:32
1
Yorum Yap