Hayat Sırları 2.Bölüm izle

Burak hala içinde bitiremediği sevdalısı Seher'den geçmişin hesabını istemektedir. Seher'de gizli kalmış sırrının meydana çıkacağından korku duyarak büyük acı yaşıyor olsa bile Burak ile arasına mesafe koymak zorundadır.

Özet: Burak hala içinde bitiremediği sevdalısı Seher'den geçmişin hesabını istemektedir. Seher'de gizli kalmış sırrının meydana çıkacağından korku duyarak büyük acı yaşıyor olsa bile Burak ile arasına mesafe koymak zorundadır. Mustafa önüne kadar gelen korku dolu geçmişin aydınlığa çıkması korkusuyla yüzleşir. Şirin'in kanalının oyunculuk için teklifte bulunduğu Hakan uzun zamandan sonra babasına ait bilgiye ulaşabilmiştir. Babası ile ailesi ile yüzleşerek karşılarına dikilip kendilerinin hayatını bitirme konusunda çabalamaktadır. Kemal'in gizli mesleği öğrenilmiş oğlu hakkında planlar yapan Mustafa hüsrana uğramıştır. Ayşen uzun zaman önce kurtulduğunu düşündüğü Seher'in yeniden oğlu ile birlikte olduğunu haber alınca Seher ile ailesi için önemli bir harekette bulunur.
Etiketler: Hayat Sırları 2.Bölüm izle, Hayat Sırları 2.Bölüm tek parça izle, Hayat Sırları 2.Bölüm hd izle, Hayat Sırları 8 kasım, Hayat Sırları son bölüm izle
Diğer Yorumlar (1)
Kübra demiş ki;Çokk güzel yaaa ama lütfen seherle burak biraz daha konussunlar
09.11.2017 - 20:42
1
Yorum Yap