• 1. Parça

Seven Ne Yapmaz 10.Bölüm izle

Nazlı ile Ozan adına uzun zamandan sonra yeniden rastlaşmaları pekte iyi gitmez. Her ikisi birbirlerini başkasıyla sevgili sanarlar. Ozan ile yeniden yüz göz olmak istemyen Nazlı işi bırakmayı düşünür.

Özet: Nazlı ile Ozan adına uzun zamandan sonra yeniden rastlaşmaları pekte iyi gitmez. Her ikisi birbirlerini başkasıyla sevgili sanarlar. Ozan ile yeniden yüz göz olmak istemyen Nazlı işi bırakmayı düşünür. Arzu ise kendisinin bu fırsatı kaçırmamasını Ozan'ı kafasından attıysa eğer bu denli önemsememesini söyler ve kararından caydırmaya çabalar. Fakat Nazlı kararını vermiştir. Serdar'a gider ve işi bırakmak istediğini anlatır. Fakat Ebru ile Ozan'ı gayet samimi bir halde görünce kararını değiştirir. Ayrıca iş kendisine lazımdır. Ozan'dan kaçmayarak kendisiyle savaşmaya karar verir. Şirkette ikili arasında yanlış anlaşılmalardan dolayı baya bir mücadele yaşanır. Ancak bu durum pek de beklenmeyen bir durumun yaşanmasına neden olacaktır.
Etiketler: Seven Ne Yapmaz 10.Bölüm izle, Seven Ne Yapmaz 10.Bölüm tek parça izle, Seven Ne Yapmaz 10.bölüm hd izle, Seven Ne Yapmaz 8 kasım, Seven Ne Yapmaz son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap