• 1. Parça

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79.Bölüm izle

Hızır karşısına kurulan tuzaklar neticesinde komploya kurban gidiyor ve bir anda hapishanede buluyor kendisini. Herkes bir şekilde kötü durumdayken daha yakayı ele vermeyen Alparslan ile İlyas ise yakalanmadan bir an önce av peşine düşer.

Özet: Hızır karşısına kurulan tuzaklar neticesinde komploya kurban gidiyor ve bir anda hapishanede buluyor kendisini. Herkes bir şekilde kötü durumdayken daha yakayı ele vermeyen Alparslan ile İlyas ise yakalanmadan bir an önce av peşine düşer. Mürsel'i bularak çok can yanmasına izin vermeden yapacakları görev kendilerini bekler. Öbür tarafta ise her daim ailesinin bir arada tutmak isteyen Meryem içinde zor bir görev vardır. Bu defa yalnızca aileyi bir arada tutmak yeterli olmayacaktır. Ailesi adına gelen tehditleri kabul etmeden bunları sonlandırmak adına bir plan düzenleyeceklerdir. Dört bir taraftan kötü haberler gelirken Ceylan ise harekete geçer. Kontrolü eline alan kadınlar adına bundan sonra zaman düşünemedikleri şekilde daha hızlı akacaktır.
Etiketler: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79.Bölüm izle, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79.Bölüm tek parça izle, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79.Bölüm hd izle, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm
En Popüler Yorumlar (1)
KIVILCIM demiş ki;Hatice neden enişteyle evlenmiş ki? Madem Hurşite annesi vermiş teyzesi vermemiş, Teyzesi neden hurşiti yanında tutuyor?
08.11.2017 - 15:17
Diğer Yorumlar (2)
Beytullah demiş ki;Film güzel güzel olmasınada hiç macera yok hep konuşmadan ibaret
09.11.2017 - 04:20
KIVILCIM demiş ki;Hatice neden enişteyle evlenmiş ki? Madem Hurşite annesi vermiş teyzesi vermemiş, Teyzesi neden hurşiti yanında tutuyor?
08.11.2017 - 15:17
1
Yorum Yap