Savaşçı 19.Bölüm izle

Doktor'un baraja zarar vermesine mani olan Kağan Yüzbaşı, ölüm ile burun buruna gelmekten kurtulamamıştır. Timdekiler, Kağan'ı kurtarmak adına çalışmalara başlarken, Doktor kendisini kurtarır ve kaçmaya çabalamaktadır.

Özet: Doktor'un baraja zarar vermesine mani olan Kağan Yüzbaşı, ölüm ile burun buruna gelmekten kurtulamamıştır. Timdekiler, Kağan'ı kurtarmak adına çalışmalara başlarken, Doktor kendisini kurtarır ve kaçmaya çabalamaktadır. Fakat Tim'in üstüne bir kara bulut gibi çökmesi ve bu durumdan sıyrılması pek kolay olmayacaktır. Temo'da servisten Eren'i almıştır. Çocuğunun hayatından endişe duyan Hatice çok kötü olur ve acile götürülürken, operasyondan gelen Bayram'a bu durumu söylemek herkes adına zor bir durumdur. Kılıç Tim'ine gelen bir istihbarat sonrasında tim hemen harekete geçer ve Eren'i bulabilmek için çalışmalara başlar. Ancak konunun gidişatı Temo'nun dahi düşünemeyeceği türden farklı yollara gelir. Kopuz Albay herşeyi göze almıştır ve Eren adına elinde bulunan son kozu oynar.
Etiketler: Savaşçı 19.Bölüm izle, Savaşçı 19.Bölüm tek parça izle, Savaşçı izle, Savaşçı 5 kasım, Savaşçı son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap