• 1. Parça

Cennetin Gözyaşları 7.Bölüm izle

Nilgün'ün kötü planı düşündüğü gibi gitmez. Arzu ise Cennet'i kurtarmak adına herşeyi deneyecektir. Bunun nedeni de Cennet'e birşey olması durumunda Suna'nın olan biten herşeyi anlatacağını kestirmesinden kaynaklanmaktadır.

Özet: Nilgün'ün kötü planı düşündüğü gibi gitmez. Arzu ise Cennet'i kurtarmak adına herşeyi deneyecektir. Bunun nedeni de Cennet'e birşey olması durumunda Suna'nın olan biten herşeyi anlatacağını kestirmesinden kaynaklanmaktadır. Nihayetinde amacını başarır. Arzu problemleri atlatmış birazcık da olsa huzura kavuşacağını zannederken bu sefer Melisa'yı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Cennet'de kurtulmayı başarır ancak bu konu kolay bir şekilde kapanacak bir konu değildir. Selim ile Orhan bir taraftan Cennet'i kaçıran kişiyi bulmak için çabalarken ummadık bir durum meydana gelir. Cennet önemli bir sırra sahip olma aşamasındadır. Bundan böyle tüm dengeler değişime uğrayacaktır. En baştada Selim ile Cennet arasında bulunan denge değişecektir.
Etiketler: Cennetin Gözyaşları 7.Bölüm izle, Cennetin Gözyaşları 7.Bölüm tek parça izle, Cennetin Gözyaşları 7.Bölüm hd izle, Cennetin Gözyaşları 5 kasım, Cennetin Gözyaşları son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap