Aslan Ailem 3.Bölüm izle

Burcu, Aslan Ailesinin ikamet ettiği fakat tapusu başkasının olan babasının oraya yerleş söylemi üzerine herşeyini toplayarak burasının kendi evi olduğunu söyleyerek yerleşir.

Özet: Burcu, Aslan Ailesinin ikamet ettiği fakat tapusu başkasının olan babasının oraya yerleş söylemi üzerine herşeyini toplayarak burasının kendi evi olduğunu söyleyerek yerleşir. Ancak bu durum düşündüğü gibi gitmeyecektir. Bu ani yaşanan olayla beraber kendisi başta olmak üzere ailenin de başına gelecek türlü maceralar beklenmektedir. Hatice ile Murat o sıralarda evlerinin başkasının olduğunu duyar. Vedat bu konuda kendilerine uzunca bir süre yalan atmıştır. Vedat herşeyi anlatmaya çabalar ancak Hatice'nin affı yoktur. O yokmuş gibi yapar. Murat'da bu çiftliği neden babasına verdiğine dair sorular sormaya başlar. Bu sırada Hatice ile Burcu arasındaki çekişmeli durum problemin çözümünü yavaşlatır. Hatice, Burcu'yu eve almaz. Burcu ise aile ile birlikte yaşamayı istemez. Murat ile Vedat, Burcu için kalacak bir yer araştırmaya başlarken Burcu'nun getireceği çözüm herkesin şaşırmasına neden olur. Burcu'nun kuşkulu yaklaşımından ötürü Murat babasıyla iletişime geçtiğini düşünür ve gizli bir şekilde Burcu'yu takibe başlar. Bu takibin sonucunda Tayfun Olgun'u bulacağını düşünmektedir.
Etiketler: Aslan Ailem 3.Bölüm izle, Aslan Ailem 3.Bölüm tek parça izle, Aslan Ailem 3.Bölüm hd izle, Aslan Ailem 5 kasım, Aslan Ailem son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap