• 1. Parça

Yeni Gelin 23.Bölüm izle

Aynı kaderi yaşayan 3 kuma, Ağa ile Asude'nin arasını bozmak için çabalarken kendilerine karşı aralarında daha da bir bağ oluşmuştur. Yaptıkları oyun ters tepki görerek Ağa ile Asude yalnız kalma şansı yakalamıştır.

Özet: Aynı kaderi yaşayan 3 kuma, Ağa ile Asude'nin arasını bozmak için çabalarken kendilerine karşı aralarında daha da bir bağ oluşmuştur. Yaptıkları oyun ters tepki görerek Ağa ile Asude yalnız kalma şansı yakalamıştır. Tesadüfe bakın ki hemen hemen tüm konaktakilerde o gün sevdiği kişilerle beraber vakit geçirmek için plan yapmıştır. Ağa, bütün imkanlarını kullanarak sevdiği kadın için unutulmaz bir gün yaşatmış, romantik bir yemek ile günü bitirecekken konakta bulunan bütün çiftlerin planlarını bozguna uğratır. Fakat bunu bilmemektedir. Tek amacı Asude'nin kendisine vereceği cevabı duymaktır. Ancak Asude'nin söyledikleri Ağa'yı başka bir boyuta geçirir. Kalender var olduğu herşeyi bir kenara atmaya hazırdır. Bu sebepten dolayı herkesi toplayarak alacağı en önemli kararı herkese söyler. Ailenin'de bir karara varması gerektir. Ancak bu karar konakta yaşanabilecek iç savaşa neden olacak türdendir. Herkes bu kararın sonucunu beklerken Korkut Dede'nin söyleyeceği bir gerçek bütün dengelerin değişmesine neden olur. Bundan böyle hiç bir kararın ve seçimin etkisi kalmamıştır. Konak, önemli bir skandalla bir konuyla uğraşacaktır. Bozok ailesi hayatlarında görüp görebilecekleri şokların en önemlisini yaşamak üzeredir.
Etiketler: Yeni Gelin 23.Bölüm izle, Yeni Gelin 23.Bölüm tek parça izle, Yeni Gelin 23.Bölüm hd izle, Yeni Gelin 4 kasım, Yeni Gelin son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap