• 1. Parça

Kalbimdeki Deniz 43.Bölüm izle

Yosef'in gelmesinden dolayı büyük mutluluk yaşayan Mirat, kendisinin Deniz'e mesafeli yaklaşımından dolayı üzüntü yaşar.

Özet: Yosef'in gelmesinden dolayı büyük mutluluk yaşayan Mirat, kendisinin Deniz'e mesafeli yaklaşımından dolayı üzüntü yaşar. Alihan, kızının yanında Şebnem ile rastlaşmasından dolayı şok yaşarken Hülya ise olan bitenlerin ortaya çıkacağından korkarak Şebnem ile kavga ederek ipleri koparma noktasına gelir. Fakat Ünal ile Şebnem oyunlarıyla Hülya ile Alihan'ı yumuşatır. Diyar ile Serdem Özlem'de desteğiyle beraber evlilik işlemlerini tamamlayarak nikah masasına oturur ve evlenirler. Şirzat ise Diyar'ın Mirat'ın kanadı altında olduğunu ve Civan ile de görüştüğünü haber alır. Yosef'in Ece ile heryerde birlikte olmasından dolayı gerginleşen Mustafa, Figen'in yanlış gördüğü bir durumu kendisine söylemesiyle birlikte büyük bir hataya imza atarak Ece ile beraberliklerini zora sokar. Turgut'un batmasından dolayı sinirlenen Fikriye'nin ayrılmak istemesi Turgut'un delice bir harekette bulunmasına neden olur. Gördüğü bu durumu lehine çeken Alihan'ın yaptığı ise Deniz'in tehlikeye düşmesine neden olacaktır.
Etiketler: Kalbimdeki Deniz 43.Bölüm izle, Kalbimdeki Deniz 43.Bölüm tek parça izle, Kalbimdeki Deniz 43.Bölüm hd izle, Kalbimdeki Deniz 4 kasım, Kalbimdeki Deniz son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap