• 1. Parça

Kalp Atışı 18.Bölüm izle

Eylül mutlu anlarını bir kenara atarak kardeşini bulabilmek adına çalışmalara başlar. O sıralarda Ali Asaf'a hastaneden önemli bir telefon gelir ve bu yüzden ummadığı geçmişi ile karşı karşıya gelir.

Özet: Eylül mutlu anlarını bir kenara atarak kardeşini bulabilmek adına çalışmalara başlar. O sıralarda Ali Asaf'a hastaneden önemli bir telefon gelir ve bu yüzden ummadığı geçmişi ile karşı karşıya gelir. Eski eşi olan Nazlı, içinde bitmek bilmeyen acısıyla beraber uzun zamanın ardından Ali Asaf ile yüzleşmektedir. Bu durum karşısında büyük sarsıntı geçiren Ali Asaf'ın yanında Eylül destek olmaktadır. Ve bunun simgesi olarak kutuyla kendisine gider. İpek'in ölüm ile yaşam arasındaki geçirdiği ince çizgide Alp başka bir mücadele vermektedir. Bir uçurumun yamacında son isteklerini yapar. Herkes adına önemli bir derste bulunarak. Huzur düşünülen kadar uzakta yer almamaktadır. Aşk önünde sonunda galip gelen olacaktır.
Etiketler: Kalp Atışı 18.Bölüm izle, Kalp Atışı 18.Bölüm tek parça izle, Kalp Atışı 18.Bölüm hd izle, Kalp Atışı 3 kasım, Kalp Atışı son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap