• 1. Parça

Şevkat Yerimdar 24.Bölüm izle

Şevkat ile Esin evlenmek için hazırlıklarını başlattıkları sırada Şevkat için baya yüksek bir tutarda vergi borcu çıkar karşısına. Bu borcu kapatmadan evlilik yapmalarının mümkün olmadığını söyleyerek Esin'in destek olmasını kabul etmez.

Özet: Şevkat ile Esin evlenmek için hazırlıklarını başlattıkları sırada Şevkat için baya yüksek bir tutarda vergi borcu çıkar karşısına. Bu borcu kapatmadan evlilik yapmalarının mümkün olmadığını söyleyerek Esin'in destek olmasını kabul etmez. Ancak Esin haciz gelmeden borcu kapatmak için gizli bir şekilde atlayınca ikilinin arası bozulur ve konu hiç düşünemedikleri bir duruma doğru gelir. Bozkır ile Gülperi Erkan'ın ne iş yaptığı konusunda büyük merak duymaktadır. Erkan doktor olduğunu söyler. O vakitten sonra ikili her hasta olduklarında Erkan'a giderler ve Erkan ne yapacağını bilemez. Cuma, mahalle sakinlerinin kendisini ne derecede sevdiğini ölçmek adına bir oyun yapar ve kendi adına fidye talep eder. Ancak Cuma'nın yapacağı bu oyun kendisinin başına iş açacaktır.
Etiketler: Şevkat Yerimdar 24.Bölüm izle, Şevkat Yerimdar 24.Bölüm tek parça izle, Şevkat Yerimdar 24.Bölüm hd izle, Şevkat Yerimdar 3 kasım, Şevkat Yerimdar son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap