• 1. Parça

Payitaht Abdülhamid 23.Bölüm izle

Selim paşa'nın hatırlamak için çaba sarfettiği gerçekleri gösteren gazeteyi Abdülhamid elinde tutmaktadır. Parvuz yeniden esas kimliğini saklamakta başarılı olabilecek midir?

Özet: Selim paşa'nın hatırlamak için çaba sarfettiği gerçekleri gösteren gazeteyi Abdülhamid elinde tutmaktadır. Parvuz yeniden esas kimliğini saklamakta başarılı olabilecek midir yoksa Selim Paşa'nın büyük bir araştırma içerisine girdiği Gerfand konusu açığa çıkacak mıdır ? Murat, Söğütlü ile Yusuf ajanlardan fırıncının ailesini korumayı başarır fakat alacaklar yeni görev çok zordur. Mahmud nihayetinde amacını gerçekleştirmiş şirketten yeni bir görev almıştır. Fakat Abdülhamid kendisi için farklı planlar yapmaktadır. Kemalettin'i kışkırtmak isteyen Hatice farklı bir oyun yapar. Elinde bulunan son kozu sürer. Acaba oyundan kazanan olarak çıkabilecek midir ? Firuze, kendisi için açılan soruşturmayı öğrenir. Raporu ortadan kaldırmak için ulaşmaya çabalar. İstediğinden fazlasına ulaşır. Firuze'den dolayı kimlerin başı belaya girecektir ? Abdülhamid'in gönlünü almak isteyen Bidar Sultan, kendisinin saraya birisini çağırdığını öğrenir. Gelen kişinin çok güzel ve alımlı birisi olduğunu gören Bidar kötü haldedir. Abdülhamid'i çaresiz bırakmak isteyen Parvus, Abdülhamid için geçmişten gelen yüklü bir tutar borç çıkarır. Bu borcun ödenmemesi halinde gümrüklerimiz yabanacılara verilecektir. Kasada ise o kadar para mevcut değildir. Acaba toprak vermeden bu borç ödenebilecek midir ?
Etiketler: Payitaht Abdülhamid 23.Bölüm izle, Payitaht Abdülhamid 23.Bölüm tek parça izle, Payitaht Abdülhamid 23.Bölüm hd izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle
En Popüler Yorumlar (1)
KIVILCIM demiş ki;Abdülhamid'in açtığı mühendis çantasını Murat kontrol ederek getirmiştir diye umuyorum zira vagonda değiştirme işlemi pek güvenli değildi.
04.11.2017 - 17:53
Diğer Yorumlar (1)
KIVILCIM demiş ki;Abdülhamid'in açtığı mühendis çantasını Murat kontrol ederek getirmiştir diye umuyorum zira vagonda değiştirme işlemi pek güvenli değildi.
04.11.2017 - 17:53
1
Yorum Yap