• 1. Parça
Bu icerik telif hakki sikayeti sebebiyle sitemizden kaldirilmistir. Diger iceriklerimize goz atabilirsiniz Anasayfa


Bizim Hikaye 8.Bölüm izle

Ablasını düşünen biri olmadığını gören Kiraz, Barış'ı takip eder ve kendisinin saklı bir hayattı olduğunu görür. Konuşurlar. Barış, Filiz'e karşı sevgi duyduğunu ve onla beraber bir gelecek düşündüğünü söyler.

Özet: Ablasını düşünen biri olmadığını gören Kiraz, Barış'ı takip eder ve kendisinin saklı bir hayattı olduğunu görür. Konuşurlar. Barış, Filiz'e karşı sevgi duyduğunu ve onla beraber bir gelecek düşündüğünü söyler. Birde sürpriz yapacaktır. Fakat Kiraz memnun olmayarak Barış'a baskı yapar ve ablasına olan bitenleri söylemesini ister. Öbür taraftan Cemil ve Cenk'de Barış'a baskı yapmaya başlar. Barış ne yapacağını bilemez bir haldedir. Hikmet, Esra'ya karşı içindeki duyguları anlatmayı düşünür bu konudan Rahmet'e danışır fakat Rahmet öfkelenir. Hikmet abisinin razı olmamasına karşın bir mektup yazarak Esra'nın cebine koyar. Acaba bu mektup Hikmet ve Rahmet'in başına çorap örecek midir ? Rahmet, Müjde sayesinde başkalarının yerine sınava girme olayını abartır. Bu defa universitede okuyan birisinin yerine girer. Az daha yakalanacaktır. Sınavda gösterdiği başarıya hocası dikkat eder. Acaba Rahmet'in bu durumu ortaya çıkacak mıdır ? Ailesine büyük mutluluk yaşatan Fikret ilk maçını oynamıştır. Filiz büyük gurur yaşar. Fikri'de kendi konularıyla alakadardır. Eşi Şükran'ın İstanbul'da olduğunu haber alır. Elde edebileceği bir para için Şükran'dan imza alması gerekmektedir. Ancak buna karşılık olarak ailesinde deprem etkisi yaratacak bir isteği vardır. Şükran uzunca bir zamandan sonra eve gelir. Çocuklar değişik duygular içindedir. Fikri de alt üst olmuştur. Filiz'de kardeşlerini annesinden sakınmak adına bir mücadele yaşayacaktır. Başına gelenler zor bir sınavdır. Acaba Filiz bu sınavı atlatabilecek midir ?
Etiketler: Bizim Hikaye 8.Bölüm izle, Bizim Hikaye 8.Bölüm tek parça izle, Bizim Hikaye 8.Bölüm hd izle, Bizim Hikaye 2 kasım, Bizim Hikaye son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap